Karácsonyfadísz és karácsonyi dekoráció készítő verseny

Iskolánk Humán szakos munkaközössége, Igaz Tímea tanárnő vezetésével, az idei tanévben első alkalommal szervezte meg a Karácsonyfadísz és karácsonyi dekoráció készítő versenyt 2021. decemberben. A verseny célja az újrahasznosítás népszerűsítése, a környezettudatosságra való nevelés. A versennyel új hagyományt kívánunk teremteni intézményünkben. A legjobban sikerült díszek készítői oklevélben és jelképes jutalomban részesültek.

A zsűri döntése értelmében az alábbi eredmények születtek:

Arany Fokozat

Domonyik Szófia 6. osztályos tanuló

Fülöp Tímea 7.a osztályos tanuló

Ezüst fokozat

Markovics Léna 5. a osztályos tanuló

Jó Zsófia 7.a osztályos

Bronz fokozat

Rácz Alexandra 6. osztályos tanuló

Vörös Kasszandra 7.a osztályos tanuló

Különdíj

Krajcsovics Elizabet 6. osztályos tanuló