Láttad-e már a zenét? – rajzverseny Szentpéteri Csilla zongoraművész szerzeményei diákszemmel

A Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola az elmúlt három év nagy sikere után idén ismét meghirdette a „Láttad-e már a zenét?” elnevezésű rajzversenyét négy megyében, Csongrád-Csanád, Békés, Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok megyei általános iskolák alsó és felső tagozatosai, valamint középiskolás tanulók részére.

Pályázati felhívás célja, hogy művészeti iskolaként bemutassák, miként lehet bevonni Szentpéteri Csilla, Csongrád megyei Príma díjas, makói születésű zongoraművész-zeneszerző szerzeményeit a különböző művészeti ágakba, nagy hangsúlyt fektetve a szubjektív látásmódra, a kreativitásra, az elmélyülésre és a közösségi alkotómunkára.

A pályázaton iskolánk diákjai, saját kategóriájukban az alábbi eredményeket érték el:

I. helyezés – Holvár Vivien – 6. a osztály

II. helyezés – Jó Nóra 6. a osztály

III. helyezés – Fülöp Tímea – 7. a osztály

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő pedagógusuknak, Igaz Tímea tanárnőnek !