Lövész Diákolimpia Országos Döntő Gyöngyös

A Békéssámsoni Általános Iskola lövészcsapata 2022. május 20-án részt vett a Diákolimpia Országos Döntőjén Gyöngyösön. A kitűnő hangulatú versenyen 550 döntőbe jutott versenyző mérhette össze tudását, ügyességét a különböző puskás és pisztolyos versenyszámokban. Felkészülésünk sikeres volt, hiszen nagyon szép eredményekkel zártuk a versenynapot.

Általános iskolás lány csapatversenyben három versenyző lányunk – Fári Noémi, Prágai Veronika, Thielicke Gitta – országos 2. helyezést ért el.

Köszönjük a támogatást a Békéscsabai Tankerületi Központnak, a Békéssámson Község Önkormányzatának, a Délvidéki Lövészakadémiának és Horváth Zoltán tanár úrnak, hogy segítségükkel lehetővé tették versenyzésünket!

Gratulálunk a versenyző tanulóinknak és felkészítő pedagógusuknak Virág Zoltán tanár úrnak!