Iskolanyitogató

Kedves Szülők!

Első osztályos tanulóink részére már 2022. augusztus 29-én 09:00 órától kinyílnak a Békéssámsoni Általános Iskola kapui, amikor is szeretettel várják őket első osztályos tanítóik, Gulyásné Fekete Ildikó és Nagy-Szilágyi Mária.

Intézményünk ezen a napon „Iskolanyitogató” programjával szeretné megkönnyíteni az elsős gyerekek iskolai beilleszkedését.

Az Iskolanyitogató elnevezésű programunk célja, hogy az iskolánkba felvételt nyert kisdiákok a szeptember elsejei kezdés előtt, még kötetlen körülmények között ismerkedhessenek az épülettel, az osztálytársakkal, a tanító nénikkel, szokják az iskola légkörét.

Bízunk abban, hogy az így szerzett jó élmények hatására majd felszabadult és várakozással teli elsősök kezdhetik meg tanulmányaikat szeptember elsején iskolánkban.

Iskolanyitogató programunk időpontja:

  • 2022.08.29. – 09:00 órától – 11:00 óráig

Kérjük, hogy minden felszerelést hozzanak magukkal a gyerekek!

(Kérjük a kedves szülőket, hogy a programon 09:00 órától 10:00 óráig vegyenek részt.)

Szeretettel várunk minden elsős kisdiákunkat és a szülőket!

Bagóczki Zsoltné