Diákolimpia Labdarúgás

Diákolimpia Labdarúgás

2019. október 24-én rendezték meg Orosházán a IV. korcsoport (7.-8. osztály) diákolimpia fiú labdarúgás körzeti döntőjét. Iskolánk csapata a 8 fős mezőnyben az 1. helyet szerezte meg! Így továbbjutott a tavaszi megyei elődöntőbe. A küzdelem két csoportban kezdődött, csapatunk a B csoport küzdelmeit megnyerte, így a döntőbe jutott, ahol az a Gádoros várt rá akitől vereséget szenvedve tavaly a 2. helyen végzett. A fiúk fogadkoztak és nagy csatában végül 2:1 arányban győztek. Sikerült a visszavágás!

A csapat eredményei:

Békéssámson : Táncsics 7:1

Békéssámson : Eötvös 4:4

Békéssámson : Pusztaföldvár 5:3

A döntőben : Békéssámson: Gádoros 2:1

Köszönetet mondunk mindenkinek, aki segítette a felkészülést: az önkormányzatnak, a labdarúgó egyesületnek és a régebben végzett diákoknak, akik az edzéseken segítették a csapatot.

A 7-8. osztályos csapat kerete (ugyan a tornán nem mindenki tudott részt venni, de a csapat tagja volt):

Király Kevin, Igaz Levente, Csala Robin, Lente Roland, Bukta Roland, Vörös Brendon, Szilágyi János, Prágai Zsolt, Nagy Zénó, Fazekas Gergely, Kerekes Kristóf. Edző: Sántha András