AZ ÁLLATOK VILÁGNAPJÁT október 4-én ünnepeljük

AZ ÁLLATOK VILÁGNAPJÁT október 4-én ünnepeljük. Ez a nap Assisi Szent Ferencnek, az állatok védőszentjének halála napja. Célja, hogy az ember és állat közötti barátságot erősítse, és felhívja a figyelmet az együttélés fontosságára. Ezt kívánta elérni az a rajzverseny is, amit a Békéssámsoni Általános Iskola alsós munkaközössége szervezett a kisdiákoknak. A képek az eredmények kihirdetésekor, és az ünnepélyes díjátadás alkalmával készültek.

Eredmények:
I. osztály:
1. helyezett: Oláh Iringó
2. helyezett: Bóka Brigitta
3. helyezett: Budai Fanni
II. osztály:
1. helyezett: Bódi Petra
2. helyezett: Köteles Vivien
3. helyezett: Prágai Panni
Különdíj: Csernák Attila
III. osztály:
1. helyezett: Rácz Alexandra
2. helyezett: Farkas Bendegúz
3. helyezett: Mózes Bíborka
IV. osztály:
1. helyezett: Szalma Szófia
2. helyezett: Holcz István
3. helyezett: Bukta Noémi
Különdíj: Köteles Vendel
Gratulálunk diákjainknak és a felkészítő tanító néniknek.